"כנס סוד מערכות היחסים" ליחידים ולזוגות

הקדמה

סדנת
סוד מערכות היחסים

לדייק,לפתח ולהעצים את מערכות היחסים בחייך!

אם היה ידע מעשי שיכול לאפשר לך לחיות בזוגיות אוהבת, בונה, כנה ומשמעותית היית מרשה לעצמך להתעלם ממנו ?

בארבע שעות ממוקדות בכנס “….” אנחנו נחשוף בפניך גישה חדשנית ומהפכנית שתשנה לכם את כל מה שידעתם על זוגיות!! כל זה עם אנשים מדהימים, אווירה מקרבת, תרגילים ממוקדים ועוד שלל הפתעות!!

הזוגיות צריכה לעבור להיות במקום הראשון, היא שם לשקף לנו את מערכת היחסים העמוקה ביותר שלנו עם עצמנו, זו הפלטפורמה האידיאלית להתפתחות עצמית, רגשית ורוחנית, אבל מעולם לא נתנו לנו הוראות הפעלה כיצד לחיות בתוך זוגיות שיכולה להוות עבורנו חממה אמיתית להתפתחות. יש כאן גאונות צרופה, מדוקדקת לפרטים, וזו אומנות להתפתח ביחד, זה לצד זה.

אז איך הגענו בזוגיות של 4 שנים להדריך וללמד זוגות לחיות בזוגיות מאושרת??

ברור לך שהזוגיות שלך זה הנכס האמיתי, הנצחי והמשמעותי ביותר שאתה יכול להשיג בימי חייך. חוסר האמונה והפחד לוחשים לך בפנים “כלום לא ישתנה..” אבל אנחנו כאן כדי להזכיר לך ששום דבר לא צריך להשתנות! ואז הכל משתנה.

ההחלטה ששינתה הכל:

אנחנו החלטנו לקחת אחריות מלאה על עצמנו, להיות מלאי תשוקה קודם כל לעצמנו! להיות נאמנים למי שאנחנו עד הסוף בתוך הזוגיות שלנו. בעזרת ההחלטה הזו נשארנו נאמנים אחד לשניה, מלאי תשוקה וחברי אמת. אנחנו מביאים חופש, משחק והנאה אל תוך הזוגיות ומגלים אינסוף שכבות לעצמנו בתוך הקשר הזוגי שלנו. 

ההחלטה הזו אפשרה לנו להביא את עצמנו באמת ולחקור יחד מקומות לא שגרתיים בתוך הזוגיות, הסכמנו לצאת יחדיו למסע חקירה משותף, עברנו יחד מצבים רגשיים שזוגות ב-40 שנה לא עוברים. הלכנו לשלל סדנאות יחד, קראנו ספרים יחד, ראינו סרטונים והרצאות ואימנו את עצמנו להביא את כל מה שלמדנו לידי מעשה בבית שלנו. בהתחלה זה היה מאוד קשה, זה פגש כל אחד מאיתנו בנקודות מאוד כואבות, מקומות שאנחנו מאוד קשים עם עצמנו, מקומות בהם נפגענו בעבר וגבולות ששמנו לעצמנו. אבל ככל שהתמדנו הזוגיות התחילה להצמיח לנו פירות בכל התחומים בחיינו. 

בתור שני אנשים שמאוד אוהבים את הלבד והפרטיות שלהם מצאנו את עצמנו מבלים את רב הזמן יחד, עובדים באותו מקצוע, מגדלים ילד בבית ללא מסגרת, גרים בשכנות עם הסבתא ומתמסרים יחד לשליחות הזוגית שלנו. למה אנחנו מספרים לכם את זה? כי דווקא מתוך החיים ומתוך מטלות היומיום מצאנו את האושר שלא תלוי בדבר. לא בכסף ולא בחופשות, מצאנו שהדרך לשיתוף פעולה ושלום בית היא בכלל בגישה שלנו ולמערכת יחסים שלנו עם עצמנו.

נעים להכיר!

אנחנו רן וסיון, הקמנו את “זוגיות משלימה” מתוך תשוקה אדירה להביא לאנשים מתנות מהדרך שעברנו, שיוכלו ללמוד וליישם כלים פרקטיים ביצירת יסודות עמוקים לזוגיות שמתפתחת לאורך זמן, לפתח בהירות לגבי תפקיד הזוגיות בחיינו וליצור תשתית חדשה של זוגיות בעולם. תשתית שבה אנשים נאמנים לעצמם בתוך הזוגיות, מוותרים על הבושה, מסכימים להכשל יחד ומביאים את עצמם בטוטאליות, בכנות ובאהבה לתוך המערכת הזוגית שלהם. אנחנו מלווים יחידים וזוגות ליצירת שינויים גדולים ופריצות דרך בחייהם. לאורך השנים עבדנו עם יחידים וזוגות שמחפשים את הדרך להתפתח לאנשים בלתי תלויים ולנהל מערכות יחסים מנצחות בחייהם, עם אותם אנשים המעוניינים לבנות לעצמם איכות חיים גבוהה יותר, לקדם את עצמם לרמות השפעה גבוהות יותר.

במהלך הכנס תהיה לכם הזדמנות:

הסדנה הזו מתאימה ליחידים ולזוגות

הגעתם עד לכאן? כמה מילים אחרונות...

אם הגעתם עד לכאן, אני קודם כל אנחנו רוצים לומר לכם תודה! 
אם בחרתם להצטרף לסדנת “סוד מערכות היחסים” אנחנו רוצים לברך אתכם על ההחלטה שלכם.
אגב, אם אתם שוקלים להצטרף ועדיין לא נרשמתם – אל תחכו, עשו זאת כעת.
הסיבה היא פשוטה – אנחנו רוצים שתקבלו את ההחלטה עכשיו ותירשמו כל עוד המחשבה הזו טרייה בראש שלכם. כי מה שסביר שיקרה, הוא שאם לא תירשמו עכשיו, תחזרו ליום יום הרגיל שלך… ל”מקום הנוח” שממש לא נוח… ופשוט תשכחו ולא תעשו את הצעד המשמעותי הבא להתפתחות שלכם.

אז אם זה מרגיש לכם נכון – הצטרפו אלינו עכשיו!
אם בסופו של דבר, בחרתם שלא להצטרף, אנחנו רוצים להוקיר ולהודות לכם על כך.
אנחנו מאמינים שאם משהו לא מדויק, לא צריכים לעשות אותו.
אבל אם הוא כן מרגיש מדויק, אנחנו חייבים לפעול ומהר.
אז מה שלא תהיה הבחירה, אנחנו רוצים לאחל לך המון הצלחה בהמשך!

באהבה, רן וסיון.

אנחנו משקיעים את כל כולנו בקריירה, בחלום לקנות דירה או לטוס לחו”ל ולחיות על איזה אי,  אבל יש דברים בחיים שאי אפשר להעריך את השווי שלהם וזה לא משנה כמה כסף יש לכם, או כמה נכסים קניתם, הזוגיות שלכם זה הנכס האמיתי הנצחי והמשמעותי ביותר שאתם יכולים להשיג בימי חייכם !!!  

נשמע מעניין,

כל שעליך לעשות הוא  לפנות אלינו ונחזור אליך עם מענה מפורט לכל השאלות.

זוגיות משלימה

נראה לאחרונה לפני שעה

מה מספר הטלפון שלך?

רן וסיון

צוות היועצים הזוגיים של זוגיות משלימה

רוצים שנדבר?

השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם